UNUT MA K !!!

UNUT MA K !!!

UNUTMAK İLE ŞARKILAR SÖYLERKEN YADA DİNLERKEN, UNUTTUM DERKEN, SİLDİM DERKEN, GEÇTİ DERKEN... BİLE UNUTAMADIĞIN SİLEMEDİĞİN VE GEÇMEDİĞİNİN İŞARETİ DEĞİLMİ AMA SEN YİNE UNUTTUN SANMAYA DEVAM ET. UNUTULMAMASI GEREKENLER UNUTMASI YETER. GERİSİ SADECE HİKAYE NASIL OLSA.

1 YANLIŞ KAÇ DOĞRUYU GÖTÜRÜR!!!

1 YANLIŞ KAÇ DOĞRUYU GÖTÜRÜR!!!

1 YANLIŞ KAÇ DOĞRUYU GÖTÜRÜR!!! BİLEMEM. BENDE CEVAP TEKTİR. YANLIŞ YANLIŞTIR. BİRİDE BİR BİNİ DE BİR. BU YÜZDEN 22 YILDIR HERŞEYİM ŞARKILAR DA SAKLI ORADA HERŞEY GÜZEL BEN AYNI BENİM SESSİZ SAKİN SABİT SUSKUN... ŞARKILAR VAR AMA DİNLEMİYORUM HATTA KENDİ ÇALDIKLARIMI KENDİ YAZDIKLARIMI BİLE. SADECE BEKLİYORUM ÇÜNKÜ YENİDEN …

BİR ATEŞE ATTIN BENİ…

BİR ATEŞE ATTIN BENİ…

SIRADAKİ ŞARKININ DA ÖZLERİNDE OLDUĞU GİBİ BİR ATEŞE ATTIN BENİ... NEDEN Mİİ ÇÜNKÜ GİTMEME İZİN VERDİN SEVGİLİ, BU YETMEZ Mİ ?

UNUTMAK…

UNUTMAK…

UNUTMAK İÇİN YAŞAMAK LAZIM AZİZİM YAŞADIKLARIMIZI UNUTABİLİRİZ PEKİ YA YAŞAYAMADIKLARIMIZ.. ONLAR DA UNUTULABİLİR Mİ UNUTMAK İSTEYEN UNUTUR İSTEMEYEN UNUTMAZ AMA İSYAN HİÇ KİMSEYE YAKIŞMAZ.

1 ve SONRASINDAKİ SIFIRLAR

1 ve SONRASINDAKİ SIFIRLAR

BİR SENSİN ARDINDAN GELEN EN DEĞER VERDİĞİN SONRAKI SIFIRLAR DA BÖYLE YANİ; 1 SEN 10 SEN VE EN SEVDİĞİN 100 SEN EN SEVDİĞİN VE ONDAN SONRA GELEN 1000 SEN EN SEVDİĞİN VE ONDAN SONRA SIRALAMADA KİM VARSA …